Jestem z Układu


O Powstanie Styczniowe 2013 roku błagamy Cię Panie!

Drodzy Rodacy, dobrze jest! Prof. Andrzej Nowak poinformował, że odrodzili się powstańcy styczniowi, w osobach tych niepokornych. PiS-u, wyznawców dwóch wybuchów, świętego Wraku itp. Wszystko jest na miejscu. Najpierw Tusk zarządzi brankę do Narodowych Sił Rezerwowych. Niepokorni uciekną do lasu, oczywiście bez broni. Na to Tusk, będący w zmowie z Putinem poprosi go by przybył, wyłapał tych niepokornych i wywiózł ich na Syberię. Oni będą tam ją cywilizowali odkrywając nieznane kultury i nowe bogactwa naturalne. W kraju zostaną lemingi i będzie wreszcie normalnie. Owce same i Syberia syta! Super, mamy przyszłość!

https://www.facebook.com/wkuczynski/posts/593188530698365?notif_t=like

51 komentarzy to “O Powstanie Styczniowe 2013 roku błagamy Cię Panie!”

  1. głos zwykły napisał(a):

    Uprzejmie informuję, także że na blogu do jutra do godziny 16,45 można składać oświadczenia, że tatuś, mamusia, względnie dziadek i babcia lub stryjek i stryjenka byli szmalcownikami oraz zadeklarować jaka część zrabowanego przez rodzinę majątku pożydowskiego znajduje się w posiadaniu uczestników bloga do dnia dzisiejszego. A może ktoś nosi złote korony wiadomego pochodzenia z powtórnego przerobu?

    Pod deklaracją należy także zamieścić wyjaśnienie czy jest się za czy przeciwko Kaczyńskiemu J., PiS-owi, jaki jest wasz stosunek do katastrofy Smoleńskiej, a jaki do III RP. Czy ktoś wolał żyć w PRL. Czy Polska została rozkradziona i przez kogo, oraz czy ten kto bierze odszkodowania i zadośćuczynienia do kundel i gnój. Na końcu prosiemy także o następującej treści. Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r.
    Nr 101, poz. 926 ze zm.), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, dla celów określenia historycznej narodowej odpowiedzialności za kolonizację połączoną z rabunkiem, oraz nielegalnymi polowaniami i grami odrąbanymi głowami w piłkę nożną o puchar przechodni Einsatzgruppe C.

Skomentuj